language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

نصب و راه اندازی سیستم IPTV با امکانات هتلی در مجتمع آرمان توس

مجتمع تجاری، اقامتی، مسکونی آرمان توس در مساحت 10535 متر مربع در 13 طبقه در مشهد مقدس در حال احداث می باشد. این مجتمع با 406 واحد تجاری، 291 واحد اقامتی، 122 واحد مسکونی و 420 واحد پارکینگ طراحی گردیده و در فاصله حدود 500 متری از حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد.

شرکت فاطر طی همکاری با این مجتمع، سیستم IPTV خود با امکانات هتلی را در واحد های نمونه ی آن نصب و راه اندازی کرده است. سیستم IPTV سیستمی تحت شبکه است که قادر به پخش کانال های رادیوئی و ویدئویی زمینی با قابلیت های مختلف، در بستر شبکه می باشد.

سیستم IPTV با هدف ارائه سرویس هایی نظیر پخش زنده، پخش درخواستی ویدئو و موسیقی، ضبط محتوا، دریافت تصاویر دوربین های نظارتی و مانیتورینگ تصاویر، صدور صورت حساب و سرویس های ارزش افزوده دیگر مانند نمایش اوقات شرعی، وضعیت آب و هوا، اخبار محلی، پخش تبلیغات و ... بصورت یکپارچه می باشد.

از آنجا که این سیستم کمک شایانی به این مجتمع چند منظوره در مدیریت، کنترل و یکپارچه سازی سرویس های مختلف دارد، سیستم IPTV در واحد های نمونه آن راه اندازی شد، تا در گام های بعدی در مقیاس گسترده تری و با امکانات کاملتر به این مجموعه ارائه شود.


نصب و راه اندازی سیستم IPTV با امکانات هتلی در مجتمع آرمان توس