language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

فیبرنوری از الزامات صدور پروانه ساختمان !

مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان :فیبرنوری از الزامات صدور پروانه ساختمان محسوب شود!
به گزارش خبرنگار مهر، حسین کشایی مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان در نشست با خبرنگاران اظهار داشت ۷۳۴ پروژه با اعتبار ۴۲۸ میلیارد ریال در استان اصفهان در هفته دولت به بهره برداری رسید وی افزود اجرا و بهره برداری از این پروژه‌ها از اردیبهشت سال جاری و همزمان با هفته ارتباطات آغاز شده بود.
وی اعلام کرد سرعت فیبرنوری ۲۵۰ هزار برابر ارتباطات بی‌سیمی و انتقال اطلاعات در آن ۶۹ هزار برابر بیشتر از ارتباطات بی سیم می باشد.
کشایی در ادامه گفت در حال حاضر فیبر نوری راه اندازی شده در خیابان‌های اصفهان امکان سرویس دهی به عمق ۵۰ متری را داشته و توسعه این سیستم تا عمق بیشتر مستلزم درخواست شهروندان خواهد بود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر همه ارتباطات جهانی بر پایه فیبر نوری بنا نهاده شده، افزود: طی چند سال آینده دیگر میزان پوشش اینترنت شاخص توسعه نیست و این افزایش سرعت انتقال داده‌ها ست که ملاک ارزیابی قرار خواهد گرفت.
او با قدردانی از همکاری خوب شهرداری اصفهان در اجرای فیبر نوری اشاره کرد لازم است که فیبرنوری به عنوان یکی از الزمات برای صدور پروانه ساختمانها قرار گیرد.
وی تصریح کرد: شرکت مخابرات استان اصفهان آماده همکاری با شهرداری در توسعه فیبر نوری در سطح شهر بوده و در می تواند این خدمات را بصورت اقساط نیز ارائه دهد.
مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان همچنین در ادامه با برشمردن مزیت‌های به کارگیری فیبرنوری در ارتباط‌ات مخابراتی گفت: امروزه ۵۰ درصد از ارتباطات مخابراتی و اینترنتی مردم در منزل، ۳۵ درصد در محل کار، ۱۱درصد در خارج از منزل و 4 درصد در حین حرکت انجام می‌شود لذا توسعه پهنای باند در منازل و شرکت‌ها بیشتر نیاز مردم یعنی ۸۵ درصد را پاسخگوست.
وی همچنین با اشاره به اجرای طرح‌های مخابراتی در مناطق گردشگری به ویژه غرب استان اصفهان ابراز داشت: تلاش می‌کنیم تا پایان امسال این منطقه از پوشش خوبی از خدمات مخابرات و اینترنتی برخوردار شود.

منبع خبر