language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

کد ۰۹۴۰۰۰ برای خط تلفن ثابت فیبر نوری

کد ۰۹۴۰۰۰ برای تلفن ثابت فیبرنوری شرکت ایرانیان نت در نظر گرفته شد و اختصاص یافت. تلفن ثابت ایرانیان نت بر بستر فیبر نوری و با فناوری VOIP (تماس صوتی مبتنی بر IP) ارائه می شود. با دریافت این کد، یکی دیگر از زیرساخت‌های ارائه تلفن ثابت شرکت ایرانیان نت فراهم شده و گام دیگری در رفع انحصار مخابرات بر تلفن ثابت برداشته می شود.

مدیرعامل شرکت ایرانیان نت در‌باره تلفن‌های ثابت این شرکت گفت: با راه‌اندازی سرویس تلفن ثابت شبکه‌ی FTTX ایرانیان نت، استفاده از یک شماره تلفن ثابت در تمام نقاط کشور برای مشترکان شبکه دسترسی فیبر نوری اپراتور چهارم با هزینه تلفن ثابت شهری امکان پذیر می‌شود.

مدیرعامل اپراتور چهارم کشور اضافه کرد: از قابلیت‌های منحصربه‌فرد شبکه‌ی تلفن ثابت ایرانیان نت، امکان انتقال شماره‌های آن به هر نقطه از کشور است که شبکه‌ی FTTX ایرانیان نت در آن وجود داشته باشد. دیگر مزیت این شبکه، پرداخت هزینه‌ی تلفن ثابت شهری برای مکالمه با مشترکانی از نوع خود در سراسر ایران است.

به گفته‌ی مدیرعامل ایرانیان نت، شماره‌های در نظر گرفته شده برای شبکه‌ی دسترسی فیبر نوری ایرانیان نت همانند سایر شماره‌های کشور ۱۱ رقمی بوده که شش رقم ۰۹۴۰۰۰ به عنوان پیش شماره اختصاصی ایرانیان نت و ۵ رقم شماره اختصاصی برای مشترکان این شبکه استفاده می‌شود.

وی افزود: سرویس VOIP یکی از سرویس‌های پایه در شبکه‌ی دسترسی فیبر نوری ایرانیان نت در نظر گرفته شده است و از دیگر سرویس‌های پایه این شبکه می‌توان به اینترنت با پهنای باند ۲۰ تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه برای هر مشترک، IPTV و VOD اشاره کرد.

منبع خبر