language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

برای اولین بار در ایران دموی FTTH توسط شرکت فاطر راه اندازی شد

دموی FTTH | مجری ftth | اجرای ftth پس از توسعه FTTH و گسترش استفاده از این تکنولوژی با زیر ساخت فیبر نوری توسط کشور های پیشرو در حوزه ارتباطات، شرکت فاطر علاوه بر فعالیت به عنوان

مجری FTTH

در پروژه های بزرگ مسکونی ، اداری و تجاری ، به صورت همزمان، با اتکا به دانش متخصصین خود اقدام به طراحی و اجرای تکنولوژی GPON در قالب دمو و در مقیاس نمایشگاهی کرده است. در این دمو سرویس های متنوعی نظیر Digital Signage، درب باز کن های تصویری با ویژگی های خاص، Smart home که طبق پروتکل KNX پیاده سازی شده، VOIPو CCTV بر بستر فیبر نوری و تکنولوژی FTTH اجرا پیاده سازی شده است. اجزای اصلی این سیستم (OLT, ONT, Splitter) چندین سرویس را با یک تار فیبر نوری با عنوان All in one fiber ارائه می دهد. این سیستم مقرون به صرفه بوده و علاوه بر ارائه قابلیت های مختلف و مدرن به بهره وری هرچه بیشتر در زمان و هزینه کمک قابل توجهی می کند.

با اجرای FTTH سرویس های مختلفی در این ساختار قابل ارائه هستند و به راحتی می توان بدون هیچ محدودیتی سرویس های دیگری نیز به آن اضافه کرد. بدون نیاز به تغییر در ساختار اولیه این بستر می توان سرویس های متنوع دیگری هم به آن افزود که یکی از مزیت های این سیستم می باشد.

باتوجه به این که این دمو تنها استفاده نمایشگاهی نداشته و در پروژه های گوناگون با توجه به نیازهای موجود قابلیت اجرایی دارد، از سازمان ها، شرکت ها و مجریان پروژه های خصوصی و مخابراتی علاقه مند به دریافت اطلاعات جامع از این سیستم دعوت به عمل می آوریم از این دمو در محل شرکت بازدید نمایند. شایان ذکر است شرکت فاطر به عنوان اولین مجری FTTH در ایران به دلیل نوین بودن این تکنولوژی از تمامی کارشناسان در خواست دارد جهت بهبود و بهینه سازی خدمات، نظرات و پیشنهادات خود را پس از بازدید اعلام نمایند.

برسی فنی و اطلاعات بیشتر