language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

گوگل و ایجاد خسارت در تگزاس

 

fiber optic

نصب کابل های فیبر نوری در تگزاس اگر چه اینترنت فوق سریع را برای مردم این بخش از آمریکا فراهم نموده، اما در عین حال خسارات و اختلال هایی را هم به وجود آورده که موجب نارضایتی مردم شده است.
همزمان با نصب این کابل های فیبر نوری تعدادی از ساکنان محلی به شدت به گوگل اعتراض کرده و اظهار داشتند که گوگل با بی توجهی های خود به آنها خسارت زده است.
در جنوب شرقی آستین مدعی شدند که گوگل و پیمانکارانش لاشه های ساختمانی را بعد از پایان فعالیت در محل باقی گذاشته است. این لاشه های ساختمانی مسیرهای زه کشی شده برای جریان یافتن آب را مسدود کرده و در نتیجه با ریزش باران سیل در منطقه جاری شده است.
ساکنان محلی می گویند در اکتبر سال گذشته حجم زیادی آب به سمت منازل آنها جاری شده و موجب خرابی ساختمان آنها شده است. این افراد به علت آسیب های وارده از گوگل شکایت کرده و خواستار پرداخت خسارت نقدی شده اند.
گوگل در آوریل سال 2013 از برنامه خود برای ارائه خدمات فیبرنوری فوق سریع در نقاط مختلف آمریکا و از جمله آستین تگزاس خبر داد. با استفاده از این خدمات بارگذاری یک برنامه تلویزیونی در 3 ثانیه و بارگذاری یک فیلم سینمایی با کیفیت بالا در 36 ثانیه ممکن می شود.

منبع خبر