language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

ادارات ثبت احوال استان سمنان تا پایان سال مجهز به فیبر نوری می شوند

دبیرکل ثبت احوال استان سمنان گفت : تمام ادارات ثبت احوال این استان تا پایان سال مجهز به فیبر نوری می شوند.
دبیرکل ثبت احوال استان سمنان در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی استان افزود : در حال حاضر تمام ادارات ثبت احوال شهرهای استان سمنان جز بیارجمند، بسطام، شهمیرزاد و آرادان مجهز به فیبر نوری می باشند که شهرستان آرادان نیز تا دو هفته دیگر به این بستر متصل می شود.
وی اظهار داشت : سه شهر دیگر استان نیز طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال به فیبر نوری متصل خواهند شد.
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان گفت : با متصل شدن تمام ادارات ثبت احوال تا پایان سال به بستر فیبر نوری، تنها استانی هستیم که در بستر فیبرنوری از سرعت بالا و با پهنای باند قوی برخوردار خواهیم بود.
وی یادآور شد : ثبت احوال جزء دستگاه های پیش رو است که تمام سیستم های آن مکانیزه شده و دیگر بر مبنای بستر سنتی نیست و تمامی خدمات از طریق ثبت احوال به صورت مکانیزه و از درگاه الکترونیکی به مردم ارائه می شود.
وی با بیان اینکه بیش از 100 دستگاه اجرایی به ثبت احوال مرتبط هستند، بیان داشت: در آینده تمام دستگاه های اجرایی نیاز به اتصال و پیوستن به ثبت احوال دارند ؛ چرا که احراز هویت در فضای مجازی و فیزیکی تنها از طریق ثبت احوال صورت خواهد گرفت.
وی اضافه کرد : در صدد هستیم تا سال آینده همه ادارات ثبت احوال استان را مجهز به پیشخوان اداری کنیم که در خدمات رسانی به ارباب رجوع و سایر مراجعین تسهیل خواهد شد.
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان گفت : مهدیشهر، شهمیرزاد، بسطام، میامی و بیارجمند در حال حاضر به صورت پیشخوانی ارائه خدمت می دهند و تا پایان سال در شاهرود، دامغان، گرمسار و سرخه نیز این طرح عملیاتی خواهد شد به جز شهرستان سمنان که نیازمند تأمین اعتبار است.

منبع خبر