language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

اجرای فیبر نوری در خراسان رضوی

اجرای فیبر نوری در خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان،اعلام کرد: حرم مطهر رضوی از اهمیت ویژه ای در هشت کانون زیر پوشش فیبر نوری برای خدمت رسانی بیشتر به مجاوران و زائران برخوردار است.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، رشیدیان ظهر 08/05/94 در مراسم بهره برداری از پروژه های فنی صدا و سیمای خراسان رضوی بیان کرد: امروز عصر ارتباطات است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، صدا و سیما زمینه ساز فرهنگ و معنویت در جامعه می باشد.
ایشان اظهار داشتند: صدا و سیما در معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام به علت توجه به برنامه سازی با کیفیت نقش مهمی دارد. اطلاع رسانی مناسب و پر کردن اوقات فراغت مردم و فرهنگ سازی قبل از سال 2017 و حتی بعد از آن در جایگاه بالایی قرار دارد که باید صدا و سیمای خراسان رضوی به آن توجه کند.
طبق سخنان رشیدیان: یکی از مشکلات خانواده ها در شهرستان های خراسان رضوی، عدم دسترسی مناسب به شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما است که به دلیل اینکه غرب با برنامه سازی و ارائه آن با ماهواره موجب مشکلات فرهنگی برای جوانان می شود، باید به سرعت رفع شود.
رشیدیان با اشاره به این که انقلاب اسلامی، انقلابی فرهنگی و تمدن ایران به ویژه خراسان رضوی طولانی و کهن می باشد بیان کرد: دولت تدبیر و امید با در اختیار قرار دادن امکانات نوین و به روز ارتباطی به استان های مختلف به ویژه خراسان رضوی می تواند از ظرفیت مشهد به عنوان پایتخت جهان اسلام استفاده کند. اگر به واسطه تکمیل پروژه های روز دنیا در سطح ملی، حمایت از شرایط خدمت رسانی صدا و سیما صورت بگیرد اتفاق های بهتری رخ خواهد داد.
تثبیت فرهنگ زیارت ضروری می باشد و برای رسیدن به آن نیاز به انگیزه ای قوی و توجه ویژه به رسانه ملی می باشد.

اجرای فیبر نوری در خراسان رضوی
منبع خبر