تجهیزات زیرساخت فیبر نوری

تجهیزات زیرساخت جهت سهولت در کابل کشی و مدیریت کابل های indoor& outdoor فیبر نوری بکار گرفته می شود. از این تجهیزات به منظور کابل کشی منظم، کاهش هزینه کابل کشی، محافظت از زیرساخت در برابر عوامل مختلف محیطی و ترمیم و نگهداری آسان تر از خطوط شبکه های فیبر نوری استفاده می شود. تجهیزات زیر ساخت فیبر نوری شامل بست، حوضچه مخابراتی، میخکوب و لوله کاروگیت سابداکت دار می گردد.هر کدام از آنها دارای مدل های مختلف با مشخصات گوناگون هستند که بسته به نیاز های گوناگون پروژه از مدل های مختلف آنها می توان استفاده کرد.

بست چند سایزی


قابلیت تراز کردن بست های apolo باعث سهولت در نصب شده است. همچنین استاندارد KIWA و UL کار کردن با این بست ها را در دمای بالا ممکن ساخته است

انواع بست

حوضچه های مخابراتی


حوضچه مخابراتی فضایی را ایجاد می کند که از طریق آن می توان ارتباط کابل های outdoor خاکی و داکتی را آرایش و مدیریت کرد. این حوضچه ها طوری طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر محافظت از زیرساخت های فیبر نوری در برابر عوامل گوناگون محیطی، فضایی را ایجاد می کند که تقسیم، جهت دهی و انجام اتصالات در شبکه فیبر نوری را به سهولت امکان پذیر می کند. حوضچه مخابراتی محل قرار گرفتن مفصل است و در این مکان می توان برای مشترکین مناطق مختلف شهری زیرساخت لازم جهت ایجاد ارتباط را فراهم کرد.

انواع حوضچه

لوله کاروگیت سابداکت دار

لوله کاروگیت سابداکت دار

مشخصات کلی

لوله های کاروگیت سابداکت دار دارای انعطاف پذیری زیادی است. سابدایک های رنگی موجود آن را مناسب کابل کشی زیر ساخت فیبر نوری در شبکه FTTX کرده است. این سابداک ها طوری طراحی شده است که نه تنها ردیابی، دسته بندی و اجرای کابل کشی را بسیار آسان کرده است بلکه از ورود حیوانات موذی به داخل لوله نیز جلوگیری می کند.

میخکوب گازی AGII

میخکوب گازی

مشخصات کلی

مدل میخکوب گازی AGII ابزاری کار آمد، مطمئن و کاربردی است. این ابزار ضد گرد و غبار است، و طراحی دقیق دماغه آن به راحتی می تواند بست های مختلف را به صورت ثابت نگه دارد. این میخکوب می تواند در هر ثانیه دو میخ شلیک کند و قابلیت شلیک میخ دورن آجر، بتن و حتی سنگ را دارد. باطری قابل شارژ این میخکوب قابلیت شارژ شدن در یک ساعت را دارد و می تواند 1200 میخ را شلیک کند. از دیگر مشخصت این میخکوب می توان به کار در دمای -5 تا +40 در جه اشاره کرد.

نوع

مرجع

تعداد در بسته

نوع بسته بندی

AG20

AG20

1

باکس

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search