language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

Bend insensitive Singlemode fibre
E9/125

مطابق با ITU-T G.657.A1 سازگار با ITU-T G.652.D

کابل فیبر نوری

1. هسته
2. روکش درونی (cladding)
3. روکش بیرونی (coating)

توضیحات:icon
فیبرهای singlemode مقاوم در برابر خمش، با ویژگی های بهبود بخشیده شده در مقابل خمش های زیاد، برای اتصالات خانگی و کابل کشی در شبکه های دسترسی FTTH ( فیبر تا منازل) مناسب می باشند.
فیبر singlemode طیف کامل مناسب برای طول موج های عملیاتی در تمام شبکه های FTTX
سازگاری کامل با استانداردها ی ITU-T G.652.D و ITU-T G.657.A
شعاع خمش مجاز: 15 تا 10 میلی متر
کاربرد:icon
اتصالات خانگی، شبکه های دسترسی FTTH، کابل کشی FTTx indoor

مشخصه های مکانیکی :icon
مشخصات هندسی و مکانیکی
قطر cladding [µm] 125 +/- 0.7
حداکثر خطا در هم مرکز شدن هسته و cladding [µm] 0.5
حداکثر میزان مجاز در غیر دایره ای بودن cladding [%] 0.7
قطر coating [µm] 242 +/- 5
حداکثر خطا در هم مرکز شدن cladding و coating [µm] 12
حداقل شعاع پیچش فیبر [m] 4.0
رنج دمای عملاتی [°C] -60 up to +85
میزان بار آزمایشی [kpsi] 100
کاتالوگ:icon