language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

Bend insensitive Multimode fibre
G50/125/250 OM2

IEC 60793-2-10 نوع A1a.1, ISO/IEC 11801:2010 OM2, EN 50173:2011 OM2

Bend insensitive Multimode fibre

1. هسته
2. روکش درونی (cladding)
3. روکش بیرونی (coating)
توضیحات:icon

فیبر مقاوم در برابر خمش با ویژگی های بهبود بخشیده شده در مقابل خمش های زیاد، مناسب برای مسافت های انتقال متوسط و نرخ انتقال متوسط در طول موج های 850 نانومتر و 1300 نانومتر. ( حداکثر تا 1 GbE )
مشخصات هندسی، نوری و مکانیکی مطابق یا فراتر از تمام استانداردهای بین المللی مربوطه می باشند.

کاربرد:icon
در کابل کشی تاسیسات برای کابل کشی های عمودی یا رایزر ها و برای FTTD ) FTTD= کابل کشی افقی )
مشخصه های مکانیکی:icon
مشخصات هندسی و مکانیکی
روزنه عددی   0.200 +/- 0.015
هسته Ø [µm] 50.0 +/- 2.5
حداکثر میزان مجاز در غیر دایره ای بودن هسته [%] 5
روکش cladding Ø [µm] 125.0 +/- 1.0
حداکثر میزان مجاز در غیر دایره ای بودن cladding [%] 1
حداکثر خطا در هم مرکز شدن cladding و هسته [µm] 1.5
حداکثر خطا در هم مرکز شدن coating [µm] 12
روکشCoating Ø [µm] 245 +/- 5
میزان بار آزمایشی [kpsi] 100
مشخصات نوری:icon
ویژگی های انتقال
    پارامتر های
محصول
مشخصات
استاندارد
طول موج [nm] 850 1300 850 1300
تضعیف معمولی
(کابلی)
[dB/km] 2.5 0.5    
حداکثر تضعیف
(کابلی)
[dB/km] 2.7 0.7 3.5 1.5
پهنای باند OFL
بر طبق TIA/EIA 455-204 و IEC 60793-1-41
[MHz x km] 700 500 500 500
پهنای باند EMB لیزر با عملکرد بالا مطابق با
TIA/EIA 455-220A
و
IEC 60793-1-49
[MHz x km] 850   مشخص نشده  
ضریب شکست   1.480 1.479    
مشخصات عمومی:icon
حداکثر طول ارتباط
IEEE 802.3 Serie طول موج
[nm]
طول ارتباط Datwyler
[m]
طول ارتباط استاندارد
[m]
توضیح
1000 Base-SX
IEEE 802.3z
850 750 550 پهنای باند EMB لیزر با عملکرد بالا:
Datwyler پهنای باند EMB را از طریق محاسبه کیفیت موثر پهنای باند (mEMBc) تضمین می کند.
این یک روش مبتنی بر DMD برای مشخص کردن پهنای باند لیزر از طریق طیف گسترده ای از استاندارد های سازگار با عملکرد بالای لیزر های VCSEL 850 nm می باشد.
این روش اندازه گیری برای بررسی سیستم لیزری برای نرخ داده بالا ( حداکثر تا 100 Gbit/s) در طول موج 850 نانومتر استفاده می شود.
1000 Base-LX
IEEE 802.3z
1300 550 550
10GBase-SR/SW
IEEE 802.3ae
850 150 82
10GBase-LX4 1300 300 300 طول ارتباط به دست آمده از 1300 nm " CWDM" با استفاده از 4 کانال (خط) در 2.25 GbE
خط 0 = 1282.4 - 1269.0 nm,
خط 1 = 1306.9 - 1293.5 nm
خط 2 = 1331.4 - 1318.0 nm,
خط 3 = 1355.9 - 1342.5 nm
مشخصات فنی:icon
مشخصات خمش بزرگ
شعاع خمش
[mm]
تعداد سیم پیچ ها
(turns)
حداکثر تضعیف القا شده
[dB]
    850 nm 1300 nm
37.5 100 ≤ 0.05 ≤ 0.15
15 2 ≤ 0.1 ≤ 0.3
7.5 2 ≤ 0.2 ≤ 0.5
کاتالوگ:icon

کاتالوگ دانلود کاتالوگ Bend insensitive Multimode fibre