تبلیغ هدفمند روی دیجیتال ساینیج بزرگترین پروژه های کشور

دستگاه دیجیتال ساینیج امروزه یکی از پیشرو ترین و مهمترین ابزارهای تبلیغات محیطی در سراسر دنیا می باشد؛ چرا که شرکت ها با این سیستم می توانند با هزینه کمتر و در عین حال با کیفیت و انعطاف پذیری بسیار بهتری نسبت به دیگر شیوه های تبلیغات محیطی به ارائه تبلیغات خود بپردازند.

شرکت فاطر رسانور از شرکت های پیشرو در راه اندازی سرویس های مبتنی بر فیبر نوری از جمله ارائه سرویس دیجیتال ساینیج می باشد و قادر است تبلیغات محیطی شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون را در مجتمع های تجاری، شهرک های مسکونی و صنعتی بر عهده بگیرد.

تبلیغ روی دیجیتال ساینیج بزرگترین پروژه های کشور

تبلیغات محیطی روی دیجیتال ساینیج در شهرک های صنعتی

شهرک های صنعتی که زیرساخت های فیبر نوری و سرویس های آن توسط شرکت فاطر رسانور راه اندازی شده است از بزرگ ترین و مهم ترین شهرک های صنعتی در ایران محسوب می شوند. به عنوان مثال شهرک صنعتی شنزار بزرگترین شهرک صنعتی نزدیک به شهر تهران می باشد که میزبان برخی از برترین برندهای تولیدی در ایران می باشد و مکان مناسبی برای ارائه تبلیغات شرکت های تامین کننده مواد اولیه و شرکت های خدماتی در حوزه های مختلف می باشد.

تبلیغات محیطی روی دیجیتال ساینیج در شهرک های مسکونی

شهرک های مسکونی نیز مکان تبلیغاتی بسیار مناسبی برای بسیاری از تجار و کسبه اطراف شهرک می باشد. همچنین برخی از شهرک های مسکونی به علت حضور و زندگی اشخاص خاصی مکان بسیار مناسبی برای تبلیغات تجار و خدمات دهندگان در حوزه های گوناگون می باشد.

تبلیغات محیطی روی دیجیتال ساینیج در مجتمع های تجاری و مراکز خرید

مجتمع های تجاری یکی دیگر از مکان های مناسب برای تبلیغات محیطی می باشد. واحد های تجاری داخل مجتمع و تجاری که می توانند از کسبه یک مجتمع تجاری در زمینه های گوناگون پشتیبانی کنند و به آنها خدمات ارائه دهند می توانند از این طریق به ارائه تبلیغات بپردازند.

شهرک فاطر توانایی دارد تبلیغات محیطی کسب و کارها و تجارت های گوناگون را در شهرک های مسکونی و صنعتی و مجتمع ها و مراکز خرید بر عهده بگیرد..

برای کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از قیمت ها با شماره زیر تماس بگیرید
021-73065221
شماره تماس : 02173065000
Toggle Bar

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search